Estap

Estap
Компанія ESTAP була заснована у 1989 р. і є однією з найбільших у Туреччині з виробництва металевих корпусів для комунікаційного обладнання. Асортимент продукції Estap включає як прості конструктиви, так і спеціалізоване монтажне обладнання для інформаційних мереж, серверних, дата-центрів, кліматичні рішення, рішення для домашньої автоматизації, аудіо і відео додатків, різноманітні стійки та аксесуари.
 
Завод ESTAP має ультрасучасне комп'ютерне обладнання. Найновіші технології використовуються на всіх етапах виробництва, включаючи робочі місця та конвеєрну лінію на нашому заводі. У компанії працюють виключно висококваліфіковані співробітники, які використовують високотехнологічне обладнання з ЧПУ (штампування, лазерне різання та металообробка), роботизоване зварювання та автоматизоване нанесення електростатичного покриття спіканням. Завод має криті виробничі площі 20.000 кв.м. та відкритими площами 40.000 кв.м. у Виробничій Зоні м. Ескішехір. Якість продукції підтверджена чинним сертифікатом ISO 9001.
 
Продукція Estap була першою і поки що єдиною продукцією в Туреччині, чий статус підтверджений сертифікатом TSE (Турецький Інститут Стандартів) відповідно до міжнародних стандартів. На виробництві Estap використовується тільки найсучасніше високопродуктивне обладнання, що переналаштовується, що забезпечує найвищий рівень якості, а також 400 досвідчених працівників.
 
Для задоволення потреб своїх клієнтів на заводі реалізовано програму контролю якості продукції з використанням методів статистичного аналізу виробничого процесу та системи ERP/MRP; Цим цілям служать і різноманітні програми з здійснення виробництва. В даний час на частку ESTAP припадає 70% турецького ринку, продукція експортується до більш ніж 60 країн світу. 10-го квітня 2008 року Estap була куплена групою Legrand і сьогодні бренд ESTAP є торговою маркою групи Legrand.
#