Про компанію

IQ Trading – багатопрофільна дистриб'юторська компанія з 20-ти річним досвідом роботи на ринку України, яка пропонує проектні рішення в наступних сегментах: 

 • Активне мережеве обладнання
 • Пасивне мережеве обладнання
 • Обладнання та програмне забезпечення для побудови систем IP-відеоспостереження
 • Системи відеоаналітики
 • Системи контролю доступу
 • Рішення для побудови центрів обробки даних
 • Системи електроживлення
 • Монтажне обладнання

Наша місія

Надавати партнерам широкий спектр високотехнологічної та надійної продукції та рішень, створювати умови для успішного розвитку бізнесу наших партнерів, дотримуватися найвищих етичних стандартів бізнес-комунікацій. 

 

      Принципи ведення бізнесу: 

 • Відповідальність
 • Суворе дотримання контрактних зобов'язань
 • Відповідальне та професійне виконання своїх зобов'язань перед партнерами
 • Високий рівень компетенції
 • Постійне підвищення професійного рівня з метою найкращого виконання своїх обов'язків
 • Лояльність
 • Чесне та поважне ставлення до всіх партнерів та конкурентів

Вендори

IQ Trading є авторизованим дистриб'ютором та партнером багатьох провідних світових та вітчизняних виробників мережевого обладнання, програмного забезпечення, обладнання для побудови систем відеоспостереження та систем контроль доступу, серед них: 2N, ACTi Corporation, Agent Video Intelligence, Allied Telesis, Axis Communications, Brief Cam, CDVI, Estap, Hanwha Vision, IncoreSoft, LEGRAND, LuxRiot, Milestone Systems, Minkels, OCTOPUS Systems, Premium-Line Systems, Suprema, ВАТ «Одескабель».
 

Асортиментна політика

Постачання виключно високоякісного обладнання та програмного забезпечення від світових та вітчизняних лідерів індустрії.
 

Цінова політика та дилерська мережа

Прозора цінова політика, гнучка система знижок, спеціальні проектні ціни, прогресивна система бонусів, широка дилерська мережа партнерів по всій Україні.
 

Демообладнання

Надання демо-зразків обладнання, демо-стендів, наявність спеціалізованої Show Room для демонстрації обладнання та рішень на базі пропонованого обладнання і програмного забезпечення завжди доступні для наших партнерів.
 

Наша команда

Високопрофесійна команда фахівців, що пройшла навчання та сертифікацію у навчальних центрах виробників у всіх напрямках.
 

Партнерська програма

Безкоштовні консультації з технічних характеристик, оптимального підбору обладнання та ліцензійної політики, розробки проектних рішень, спеціалізовані семінари для партнерів, спільне проведення виставок і презентацій, навчання та сертифікація персоналу партнерів у власному навчальному центрі, а також індивідуальні кредитні умови створюють основу для успішного партнерства з нашою компанією.
    

 

Якісний продуктовий портфель, досвід та професіоналізм команди IQ Trading у симбіозі з високим рівнем лояльності наших партнерів надають нам беззаперечну віру в успіх!

 

http://iqcom.s31.yourdomain.com.ua/materials/vendors/acaca.html 

ACTi Corporation — Корпорація ACTi є одним із лідерів на ринку систем IP-відеоспостереження, працюючи у кількох напрямках на ринку систем безпеки. Широкі технологічні інновації у розвитку та застосуванні стандартів JPEG/MPEG-4/H.264 дають можливість партнерам та замовникам ACTi по всьому світу отримувати найвищу якість відеозображення з мінімальними вимогами до смуги пропускання.

 

Agent Video Intelligence — Заснована в 2003 році, ізраїльська компанія Agent Vi займається розробкою суто програмних рішень у галузі відеоаналітики, що забезпечують обробку та відеоаналіз у реальному часі для широкого кола застосувань, включаючи системи охорони та безпеки, інтелектуальні рішення для бізнесу та рішення, що підвищують ефективність робочих процесів. 

 

Allied Telesis — Провідна світова компанія в галузі корпоративних мережевих рішень. Заснована в 1987 р., компанія представляє бренд групи Allied Telesis, що заслужив відмінну репутацію, організації з річним оборотом понад $600 млн і більш ніж 1 млн клієнтів по всьому світу. Історично Allied Telesyn спеціалізувалася на поставках мережевих систем та рішень Ethernet. В даний час її досвід охоплює найширший спектр технологій доступу, агрегації, магістральних та опорних транспортних мереж та дозволяє постачати вигідні з погляду витрат рішення на основі Ethernet/IP для організацій будь-якого розміру. Allied Telesis пропонує найширший у галузі асортимент продуктів, що дає корпоративним користувачам та організаціям-партнерам можливість будувати повні мережеві рішення на основі продуктів одного постачальника. Асортимент продуктів включає найрізноманітніші рішення – від кращих у галузі медіашлюзів до найсучасніших модульних платформ для використання в опорних магістралях локальних мереж та агрегації трафіку DSL/FTTx, що забезпечують надання послуг «Triple Play» (мова, відео та дані) користувачам житлового сектору та організаціям. 

 

Axis Communications — Світовий лідер у галузі мережевого відео. Компанія знаходиться в авангарді переходу від аналогового відеоспостереження до цифрового, сприяючи розвитку інтелектуальних технологій та зміцненню безпеки у всьому світі. Axis пропонує рішення для професійного мережевого відеоспостереження — продукти та ідеї, в основі яких лежать інноваційні відкриті технологічні платформи. 

 

Brief Cam — Продукти фірми BriefCam інформаційно сумісні з низкою DVRs/NVRs, вони є програмним забезпеченням третьої сторони, яке легко встановлюється, при цьому не змінюючи існуючу екосистему. Лінія продуктів BriefCam складається з: BriefCam VS Enterprise – економічно ефективний Video Synopsis, що підходить для будь-якого виду камер та способів застосування. BriefCam VS Forensics — система для швидкого перегляду та аналізу відеоматеріалів. Цільовий ринок включає поліцію, армію, прикордонну службу та інші агентства у сфері внутрішньої безпеки, а також служби безпеки муніципалітетів, аеропортів, залізниць, морських портів та інших галузей у сфері транспорту, а також банки, будівельних менеджерів, дистриб'юторів і багато інших. ін. Коротко: кожен, хто використовує системи відеоспостереження, може використовувати Video Synopsis для покращення спостереження, охорони та/або зменшення втрат на житлових та промислових територіях.

 

CDVI — Маючи значну частку на французькому ринку, та вплив на міжнародній арені, CDVI є лідером на ринку контролю доступу та замикаючих пристроїв. Компанія була заснована у 1985 році і швидко розвивалася. На сьогоднішній день група CDVI налічує 20 дочірніх підприємств у всьому світі, у тому числі в Канаді та Китаї. Загальна кількість співробітників становить 250 осіб, половина з яких працює у Франції. Штаб-квартира групи компаній знаходиться в Пантін (передмістя Парижа, Франція). Група компаній CDVI об'єднує всі дочірні виробництва у бренди з перевіреною репутацією та високою впізнаваністю. 

 

Cognimatics — Cogmnimatics був заснований у 2003 році у Швеції. У компанії працюють провідні світові дослідники з області інтелектуального відеоспостереження та аналізу зображення. Всі дослідники Cogmnimatics мають ступінь доктора або магістра в галузі інтелектуального відео. Компанія надає інноваційні продукти у своїй сфері. Продукти Cogmnimatics перевірені на практиці з десятками тисяч для мобільного зв'язку у всьому світі. 

 

Estap — Сьогодні підприємство займає одне з провідних місць серед виробників виробів телекомунікаційних монтажних конструктивів. Обсяг виробництва постійно зростає і сьогодні становить приблизно 20 000 телекомунікаційних шаф на місяць (близько 1000 одиниць на добу). Промислові Технічні Меблі Estap для організації робочих місць, пультів управління та контролю, серверних кімнат, комп'ютерних центрів, стійок та пультів служб безпеки виробляється понад 10 років. 

 

Legrand — Один із провідних світових виробників комплексних рішень для електричних та інформаційних мереж, зокрема передових систем для прокладання кабелів. Lergrand виробляє широкий спектр обладнання для офісів, промислових та житлових приміщень: пластикові та алюмінієві кабель-канали, настановні аксесуари до них, електроустановлювальні вироби, монтажні аксесуари, силове обладнання, компоненти систем автоматичного керування електроживленням. Продукція Legrand відповідає найвищим вимогам та стандартам європейської якості. Основні особливості обладнання Legrand — бездоганна надійність, зручність і простота монтажу, безпека, довговічність, сучасний дизайн. Виробляється з використанням новітніх технологій та досягнень у галузі електротехніки. Такі серії виробів як Mosaic, Valena, Galea, Tenara є законодавцями в частині дизайну та функціональності електроустановочних виробів і мають постійний попит у споживачів.

 

LuxRiot — Європейська компанія, яка має офіси в США та Латвії та спеціалізується на розробці VMS (Video Management System). Компанія працює з більш ніж 1000 пристроїв всіх основних виробників обладнання для відеоспостереження, у тому числі AXIS, ACTi, Samsung, Basler, Panasonic, JVC, SONY, Arecont Vision, IQinVision, UDP. Клієнт-серверна архітектура дозволяє будувати гібридні масштабовані рішення від одного NVR/DVR до декількох серверів, що обробляють тисячі камер. 

 

Milestone Systems — Розробник програмного забезпечення для побудови охоронних систем IP-відеоспостереження середніх, великих та територіально-розподілених об'єктів. На сьогоднішній день компанія Milestone Systems вважається піонером та світовим лідером у галузі розробки програмного забезпечення з відкритою архітектурою, на базі якого створюються охоронні системи IP-відеоспостереження будь-якого масштабу. Функціональність та надійність різних версій програмного забезпечення Milestone підтверджуються 100 000 інсталяціями у 150 країнах світу та роками їх експлуатації. Пропозиції Milestone базуються на чотирьох основних продуктах XProtect, збалансованих для різних сегментів ринку. Всі рішення компанії виводять процес експлуатації систем IP-відеоспостереження на новий якісний рівень, надаючи операторам повний набір необхідних функцій керування та найвищу продуктивність.

 

Minkels — Є провідним європейським виробником, а також світовим постачальником ефективних рішень для центрів обробки даних та серверних кімнат. Клієнтська база компанії Minkels включає великий список підприємств середнього та великого бізнесу, таких як De PersGroep (ЗМІ), Університет Наймегена (Нідерланди), а також центри обробки даних, такі як Equinix, комерційні дата-центри, великі концерни, такі як Swisscom (Швейцарія) та багато інших.

 

Hanwha Vision — Hanwha надає найрізноманітніші пристрої для широкого спектру практичних програм, що включають аналогові та мережеві IP системи відеоспостереження, контроль доступу, охоронну сигналізацію. Hanwha Vision уважно ставиться до потреб своїх клієнтів та продовжує створювати пристрої, що відповідають вимогам професіоналів у сфері безпеки і зараз, і в майбутньому. В рамках цієї стратегії були розроблені унікальні технології спеціально для систем безпеки, і зараз компанія продовжує задавати стандарти якості.

 

Одескабель — Завод був заснований у 1949 році. За роки свого розвитку підприємство стало безумовним лідером у виробництві кабелів зв'язку в Україні та одним із провідних кабельних заводів у Європі. Спеціалізуючись на виробництві телекомунікаційних кабелів, Одеський кабельний завод освоїв та випускає широкий асортимент мідних та волоконно-оптичних кабелів зв'язку, радіочастотних, а також затребуваних останніми десятиліттями цифрових або LAN-кабелів, номенклатура яких є найширшою в країнах Співдружності. Крім цього, ПАТ «Одескабель» пропонує своїм споживачам силові кабелі, дроти та шнури різного призначення. Завод і зараз продовжує успішно розвиватися, освоювати нові напрямки та прагне зайняти в них лідируючі позиції. За останні роки підприємством було впроваджено низку новацій, серед яких — виробництво нагрівальних кабелів, що є основою системи «тепла підлога».

 

ДКС — Група компаній ДКС була заснована в 1998 році і на сьогоднішній момент є одним із провідних виробників кабеленесучих систем та електрощитового обладнання в Європі. Розвиваючи своє виробництво та дистриб'юторську мережу, ДКС реалізує місію із забезпечення світового ринку електротехнічних виробів високоякісною продукцією.

Premium Line Systems Gmbh — Має штаб-квартиру в Німеччині та входить до складу міжнародної групи виробників із багаторічним досвідом роботи на ринку мережевих технологій та відома як постачальник продукції під торговою маркою Premium Line. Система Premium Line — це комплексне рішення для мережної кабельної інфраструктури, розроблене в Німеччині і включають як стандартні, так і найпередовіші (кат. 6а і 7) мідні рішення, а також весь спектр оптичних рішень. Професійний дизайн, постійний процес удосконалення продуктів, розробка нових продуктів — ключові фактори конкурентоспроможності компанії. Продукція Premium Line інстальована більш ніж на 1000 великих об'єктах по всьому світу. В тому числі є приклади інсталяції та сертифікації об'єктів на території України. Продукція компанії Premium Line сертифікована багатьма незалежними лабораторіями, такими як 3P, ETL – за електричними характеристиками, UL&(C)UL – за пожежобезпечністю оболонки. Завдяки дотриманню найсучасніших міжнародних стандартів, наявності сертифікату ISO та реальної відповідності директивам RoHS, Premium Line Systems Gmbh гарантує найвищу якість своєї продукції та сервісу 25-річна гарантія поширюється на всі мідні та оптичні мережі, що складаються з мережевих компонентів Premium Line та встановлені автор.

 

 

Pre-sale інженер систем контролю доступу, оповіщення, домофонів та комплексних систем безпеки


Напрямок діяльності: системи IP-відеоспостереження та контролю доступу, мережі телекомунікації

Основні функціональні обов'язки:

 • Технічний консалтинг щодо систем контролю доступу, зокрема біометричних, систем оповіщення, домофонів та комплексних систем безпеки;
 • Розробка технічних рішень для систем безпеки на базі продуктів представлених у портфелі компанії;
 • Тестування нового обладнання та ПЗ;
 • Презентація продукції партнерам та клієнтам;
 • Комунікація з вендорами.

Вимоги до кандидата:

 • Вища технічна освіта (інформаційні технології, телекомунікації, електроніка);
 • Досвід роботи за освітою від 2 років;
 •  Технічна англійська;
 • Творчий підхід до роботи;
 • Професійність, ініціативність, комунікабельність, інтелігентність, порядність, відповідальність, націленість на результат.

Умови роботи:

 • Офіційне оформлення згідно з КЗпП
 • Можливість професійного зростання (навчання у навчальних центрах світових виробників обладнання та програмного забезпечення)
 • Високий рівень зарплати
 • Прогресивна система бонусів
 • Соціальний пакет, оплата мобільного зв’язку, палива та ін.
 • Дружня та сприятлива атмосфера в колективі
 • Демократичні засади керування компанією
 • Зручне розташування офісу біля м. Тараса Шевченка

Надсилайте своє резюме на нашу пошту: v.babak@iqtrading.ua

 

Менеджер з продажу


Компанія: дистриб'ютор активного мережевого обладнання та програмного забеспечення для систем відеоспостереження

Основні функціональні обов'язки:

 • Просування на ринку України найновіших та передових продуктів (IP-відеоспостереження, відеоаналітика, біометричні СКД)
 • Пошук та побудова довгострокових ділових відносин з партнерамиУчасть у профільних виставках, конференціях, навчальних вебінарах іноземних постачальників
 • Супровід проектів та угод існуючих партнерів, контроль взаєморозрахунків
 • Проведення переговорів та презентацій
 • Участь у навчальних вебінарах іноземних постачальників
 • Формування та розвиток власного партнерського каналу

Вимоги до кандидата:

 • Вища освіта (технічна, економічна)
 • Бажання працювати
 • Вміння якісно підтримувати комунікації з діючими та новими партнерами
 • Вільно працювати у програмах MS Office (плюсом буде віртуозне створення презентацій), 1C та Zoom
 • Активність, орієнтованість на результат, системність, ініціативність, інтелігентність, порядність та відповідальність
 • Знання англійської 
 • Успішний досвід проєктного продажу B2B

Умови роботи:

 • Офіційне оформлення згідно з КЗпП
 • Можливість професійного зростання (навчання у навчальних центрах світових виробників обладнання та програмного забезпечення)
 • Високий рівень зарплати
 • Прогресивна система бонусів
 • Соціальний пакет, оплата мобільного зв’язку, палива та ін. 
 • Дружня та сприятлива атмосфера в колективі
 • Зручне розташування офісу біля м. Тараса Шевченка
 • Можливість працювати в офісі та віддалено. 
   

Надсилайте своє резюме на нашу пошту: v.babak@iqtrading.ua

 

Комірник


 Вимоги:

 • Досвід роботи на складі
 • Розуміння складського обліку
 • Знання програми 1С
 • Уміння працювати в команді

 Обов’язки:

 • Формування та збір замовлень
 • Прийом та відправка товару
 • Пакування продукції для відправки
 • Маркування продукції
 • Участь у інвентаризації

 Умови роботи:

 • Офіційне працевлаштування згідно з КЗпП
 • Заробітна плата 19 000 грн
 • Квартальний бонус
 • Соціальний пакет (відпустки, лікарняні)
 • Чай/кава та смачні обіди за рахунок компанії
 • Дружня та сприятлива атмосфера в колективі
 • Зручне розташування складу
 • Графік роботи 5/2, 8:30-16:00
Надсилайте своє резюме на нашу пошту: v.babak@iqtrading.ua