ACTi Corporation

ACTi Corporation
Корпорація ACTi є одним із лідерів на ринку систем IP-відеоспостереження, працюючи в кількох напрямках на ринку систем безпеки. Широкі технологічні інновації у розвитку та застосуванні стандартів JPEG/MPEG-4/H.264 дають можливість партнерам та замовникам ACTi по всьому світу отримувати найвищу якість відеозображення з мінімальними вимогами до смуги пропускання. ACTi була заснована в 2003 році в Тайвані і за короткий термін стала одним з провідних світових виробників обладнання IP-відеоспостереження.
 
ACTi випускає усі види обладнання для CCTV. В даний час номенклатура пристроїв налічує близько 200 найменувань, включаючи мережеві мегапіксельні камери та відеокодери різного цінового рівня, використовуючи які можна створювати як малобюджетні, так і професійні системи IP-відеоспостереження. Сьогодні канал продажів компанії об'єднує 300 дистриб'юторів у понад 107 країнах світу, а кількість обладнаних об'єктів – понад 3 000.
 
До найбільших проектів, побудованих з використанням продукції ACTi Corporation, можна віднести системи відеоспостереження в Таїландському аеропорту та аеропорту Глазго (Великобританія), на стадіонах Bari Soccer в Італії та Libourne у Бордо у Франції, у фінансовому центрі Alloys International (Ісландія), у морському порту Норвегії і т.д. Камери та відеосервери ACTi працюють на промислових підприємствах, у державних та наукових установах, фінансових структурах, у багатьох університетах, коледжах, на підприємствах оптової та роздрібної торгівлі по всьому світу. Так само, як Hyatt Regency Century Plaza Hotel в Лос-Анжелесі (Каліфорнія, США), готель luxury-рівня Copperhill Mountain Lodge в гірському курорті в Åre (Швеція), готель St. John у м. Кракові (Польща), проект «Безпечне місто» у Батумі (Грузія) також реалізовано з використанням продукції ACTi Corporation.
#