OCTOPUS Systems

OCTOPUS Systems
 
Ізраїльська Компанія OCTOPUS Systems була заснована у 2013 році командою експертів, з питань безпеки та технологій, з метою створення розумних, швидких та простих в застосуванні програмних систем управління.
 
Просунута хмарна система управління інформацією про фізичну безпеку (PSIM) та мобільне програмне забезпечення пропонують клієнтські рішення для різних напрямків ринку. Уніфікована та конвергентна платформа OCTOPUS інтегрує технології, процедури та персонал в один центр управління та командування, що дозволяє ефективно управляти всіма операціями безпеки з одного екрану.

Система OCTOPUS допомагає організаціям по всьому світу захищати людей, інформацію та активи, водночас намагаючись постійно підвищувати рівень у галузі безпеки.
 
Подивіться, як рішення Octopus PSIM дозволяє організаціям ефективно управляти всіма інцидентами фізичної безпеки, кібербезпеки та загрозами з однієї цілісної системи за допомогою розумного механізму управління та командування в поєднанні з платформою мобільних додатків.

 
PSIM (Управління інформацією про фізичну безпеку) - це вдосконалена та інноваційна система управління та керування фізичною безпекою, кібербезпекою та управлінням й експлуатацією будівель для великих підприємств з критичними установками, що обробляються з одного місця через вдосконалений користувальницький інтерфейс, в уніфікованому, безпечному та зашифрованому вигляді.

 
Система Octopus пропонує універсальне рішення системи управління безпекою, що включає всі програмні модулі в одному місці, які зараз розробляються або продаються окремо на ринку. Система є гнучкою та базується на відкритій архітектурі з вдосконаленими алгоритмами підключення сторонніх систем та компонентів, використовує надзвичайно зручний інтерфейс, а також багатий набір програм для мобільних пристроїв.

Запропонована система в цей час використовується на критично важливих об'єктах та на великих підприємствах в усьому світі, включаючи урядові міністерства, розумні міста, поліції, армії, великі банки, енергетичні фірми, порти, охоронні компанії, комунікаційні компанії, компанії з управління інтелектуальними будівлями, тощо.

 

#