2N

2N

2N - успішна європейська компанія, що працює в галузі ІКТ на міжнародному рівні та націлена на розробку та виробництво телекомунікаційних технологій, що експортуються у більш ніж 125 країн світу. Асортимент продукції складається з дверних та аварійних інтеркомів, систем оповіщення IP, рішень М2М та широкого спектру шлюзів GSM/UMTS, маршрутизаторів LTE/UMTS та телефонних станцій. Ці рішення 2N призначені для малих, середніх та великих компаній, системних інтеграторів та операторів. 2N є частиною групи компаній Axis AB.

Продукція 2N:

- Домофони. Домофонія для безпечного та зручного зв'язку. 
- IP системи доступу. Повноцінне рішення контролю доступу за допомогою IP-інфраструктури.
- Абонентські пристрої. Вхідні переговорні пристрої з підтримкою аудіо та відео, які підійдуть для будь-якого інтер'єру.
- My2N Management Platform. Послуги для спрощення інтеграції та управління обладнанням 2N через Інтернет.
- Програмне забезпечення. Використовується для керування доступом до будівлі та спостереженням за станом пристроїв для контролю за доступом у режимі реального часу. 
- Ліфтові системи. Пристрої безпеки призначені для будь-яких ліфтів.
- Телекомунікаційні системи. Телекомунікаційні системи для ефективного корпоративного зв'язку. 
- IP аудіо. Системи, що дозволяють передачу звуку через IP мережі. 
 

Рішення

Для приватниих будинків і систем "розумний дім". Крім сучасного дизайну, який виповнений з дуже надійних матеріалів, компактності і легкості встановлення, переговорні пристрої від 2N дозволяють негайно дізнатися, хто дзвонить у двері, обмінятись парою слів з людиною, яка стоїть зовні або подивитись через камеру, хто знаходиться ззовні, перед тим, як відкрити двері.Можливість поєднання аудіо/відеозв'язку та зчитувального пристрою в одному пристрої, робить доступ в будинок або коммунікацію з відвідувачем більш зручною. 

Для державних підприємств, комерційних компаній та освітніх установ. Широкий вибір пристроїв і рішень для контролю доступу у великих будівлях, таких як житлові комплекси, офісні центри, лікарні, готелі, виробничі підприємства, дає можливість обрати ідеальний варіант і підвищити рівень безпеки. IP домофони і пристрої доступу від 2N оснащені камерою та/або зчитувачем RFID карт. Встановлення їх на шкільних дверях надійно перешкоджає проникненню до будівлі сторонніх осіб.

Переваги

  • Використання технології Bluetooth дозволяє змінювати коди та карти доступу, а також розподіл ключів.
  • Наявність сенсорних екрану та клавіатури, стійких до механічних пошкоджень та впливу води, дозволяє створювати структурований список контактів, за аналогією з вашим смартфоном та забезпечує доступ до введення пароля.
  • Непомітна для зловмисників камера нічного бачення забезпечує спостереження за неосвітленим входом в об'єкт.
  • Зчитувач відбитків пальців із застосуванням надійної технології гарантує максимальний рівень безпеки об'єктів.
  • Додаткове реле безпеки запобігає несанкціонованому доступу до об'єкта та не допускає зловмисних маніпуляцій із замком.
  • Домофон легко підключається до існуючої системи безпеки об'єкта, зовнішніх IP-камер, IP-телефонів та SIP PBX інших виробників, без необхідності підключення до сервера.
  • Безпосередньо з домофону 2N® IP Verso можна дзвонити на телефон або планшет за допомогою хмарного сервісу 2N® Mobile Video
  • IP-домофони 2N легко встановлюються користувачами з базовими знаннями. Є можливість оснащення для користувачів із порушеннями слуху (індукційний контур та піктограми).
#