CDVI Group Company

CDVI Group Company
Компанія CDVI Group була створена у 1985 році, і на даний момент є провідним світовим розробником та виробником систем контролю та управління доступом. Штаб-квартира компанії знаходиться в місті Пантен, Франція. У 20 країнах світу знаходяться регіональні підрозділи компанії. Системи контролю доступу CDVI використовують такі компанії як AT&T Telecommunication (Канада), Bombardier (Канада) та Linksys (США), вони використовуються в найбільших готелях Канади Concord Pacific, аеропортах Airport El. Venizelos та Axonn Airlines (Греція), у будівлі компанії Olympic Village (Греція) – організатора Олімпійських ігор, та центральній будівлі Attica Bank (Греція).
 
Маючи значну частку на французькому ринку, та вплив на міжнародній арені, CDVI є лідером на ринку контролю доступу та замикаючих пристроїв. Компанія була заснована у 1985 році і швидко розвивалася. На сьогоднішній день група CDVI налічує 20 дочірніх підприємств у всьому світі, у тому числі в Канаді та Китаї. Загальна кількість співробітників – 240 осіб, половина з яких працює у Франції. Штаб-квартира групи компаній знаходиться в Пантін (передмістя Парижа, Франція). Група компаній CDVI об'єднує всі дочірні виробництва у бренди з перевіреною репутацією та високою впізнаваністю.
 
Мета групи компаній полягає в тому, щоб запропонувати широкий спектр високопродуктивної та високотехнічної продукції на ринку контролю доступу та замикаючих пристроїв, та забезпечити людей рівнем захисту необхідним на сьогодні, чи то приватний будинок, комерційна організація чи промисловий об'єкт. На сьогоднішній день CDVI контролює весь процес від розробки до продажу пристроїв. Понад 20% співробітників CDVI займаються дослідженнями та розробкою. Завдяки цьому компанія постійно оновлює продуктову лінійку та вдосконалить вже наявні продукти. В результаті, компанія є власником близько 2500 патентів. Стадія розробки починається у штаб-квартирі і продовжується у відомих дослідницьких центрах (Таких як інститут імені П'єра та Марії Кюрі) спільно з дочірніми виробничими компаніями. Контроль виробництва здійснюється дочірньою компанією L.E.O. що складається з логістичного центру та фабрики з сучасним обладнанням площею 50000м2. Оперативне виробництво є пріоритетом групи компаній, що дозволяє постійно прислухатися до потреб та побажань замовників та уникнути переповнення складів. Продукція компанії поширюється мережею регіональних дистриб'юторів та міжнародних офісів компанії. Технологічність та надійність продуктів компанії робить їх впізнаваними.
#