ДКС

ДКС
Поряд із кабельно-провідникою продукцією компанія IQ Trading представляє на українському ринку виробника та постачальника передових систем для прокладання кабелів ЗАТ "Діелектричні кабельні системи України", яка виробляє та постачає весь спектр обладнання даного напрямку, призначеного як для електротехнічного ринку, так і для монтажу комп'ютерних мереж, систем сигналізації та телефонії.
 
Продукція компанії випускається на сучасних підприємствах, які розташовані в Італії та Україні, та постачається під відомою торговою маркою ДКС. Продукція ДКС України сертифікована та відповідає основним будівельним, пожежним та санітарно-гігієнічним нормам.
 
Відмінною особливістю продукції під торговою маркою ДКС, крім її широкого асортименту, що включає пластикові кабельні канали, електроустановлювальні вироби, металеві та сітчасті лотки, гофровані та жорсткі ПВХ труби тощо є наявність спеціалізованих рішень, спрямованих на використання при побудові СКС і які сумісні з компонентами більшості СКС – OK-net, RiT, Molex PN, AMP, Siemon, Reichle&De Massari, Vinet та інші.
#