Premium Line

Premium Line
Premium Line Systems Gmbh зі штаб-квартирою в Німеччині входить до складу міжнародної групи виробників з багаторічним досвідом роботи на ринку мережевих технологій та відома як постачальник продукції під торговою маркою Premium Line. Система Premium Line — це комплексне рішення для мережної кабельної інфраструктури, розроблене в Німеччині і що включають як стандартні, так і передові (кат. 6а і 7) мідні рішення, а також весь спектр оптичних рішень.
 
Професійний дизайн, постійний процес удосконалення продуктів, розробка нових продуктів — ключові фактори конкурентоспроможності компанії.
 
Продукція Premium Line інстальована більш ніж на 1000 великих об'єктах по всьому світу. Зокрема, є приклади інсталяції та сертифікації об'єктів на території України.
 
Продукція компанії Premium Line сертифікована багатьма незалежними лабораторіями, такими як 3P, ETL – за електричними характеристиками, UL & (C)UL – за пожежобезпечністю оболонки. Завдяки дотриманню найсучасніших міжнародних стандартів, наявності сертифікату ISO та реальної відповідності директивам RoHS, Premium Line Systems Gmbh гарантує найвищу якість своєї продукції та сервісу!
 
25-річна гарантія поширюється на всі мідні та оптичні мережі, що складаються з мережевих компонентів Premium Line та встановлені авторизованими інсталяторами.
#