Canon

Canon
Cánon Inc. — транснаціональна машинобудівна компанія зі штаб-квартирою в Токіо (Японія), яка займається виробництвом різноманітної продукції для фіксації, обробки та друку зображень, а також розробкою рішень у галузі інформаційних технологій та телемовлення.
 
Сьогодні група компаній Canon складається з 256 дочірніх компаній та філій, у яких працюють понад 190 тисяч людей по всьому світу. Крім виробництва електроніки, Canon спонсорує діяльність низки міжнародних громадських організацій, серед яких Міжнародний Червоний Хрест і Всесвітній фонд дикої природи. Також компанія бере участь у проведенні культурних та спортивних заходів, серед яких конкурс World Press Photo та Ліга Європи УЄФА.
 
Клієнти Canon з успіхом користуються продуктами для індивідуальних споживачів та професійного застосування, включаючи передове фотообладнання, принтери, сканери та біноклі, а також модельний ряд цифрових компактних та дзеркальних фотокамер. Крім того, бізнес-рішення включають багатий асортимент пристроїв для друку і роботи з документами для невеликих і середніх компаній, великих корпорацій і державних установ.
 
Підрозділ промислових продуктів пропонує широкий спектр товарів, що задовольняють запити різноманітних ринків, таких як ринки медичного, оптичного та телемовного обладнання, сфера інформаційних технологій.
#