Legrand

Legrand
Компанія Legrand — світовий лідер у виробництві продукції електротехнічного призначення, постачальник комплексних рішень для електричних та інформаційних мереж. Лідерство Legrand на ринку зумовлене високою культурою виробництва, а також великими інвестиціями у дослідження та розробки нових технологій та матеріалів. Legrand — це 19% світового ринку настановного електрообладнання та 15% ринку кабель-каналів.
 
Продукція Legrand розробляється на основі останніх наукових досягнень та відповідає високим стандартам європейської якості. Вона улюблена як професіоналами — електротехніками, так і кінцевими споживачами, адже вона відрізняється простотою в установці, зручністю в експлуатації, красивим та різноманітним дизайном. Вся продукція Legrand сертифікована відповідно до вимог державних стандартів. Все вищезгадане дозволяє Legrand брати участь і здобувати перемоги у великих державних та комерційних тендерах.
 
Хоча компанія Legrand відома в першу чергу своєю електротехнічною продукцією, проте останнім часом вона значно розширила спектр продукції, що випускається. Тепер — це повноцінна СКС LCS, високоякісні кабельні короби, металеві лотки, комутаційні шафи.
 
Обладнання кабельних систем LCS5/LCS6 з 20-річною програмою гарантійної підтримки включає всі компоненти побудови повноцінної СКС — кабелі, комутаційні шнури і патч-корди, патч-панелі та інформаційні розетки. Нова конструкція та компонування інформаційних розеток, що не потребує використання спеціального інсталяційного інструменту, забезпечують швидкий монтаж проводів та високі результати під час тестування з'єднання. Важливою перевагою кабельної системи LCS є різноманітність дизайну інформаційних розеток, починаючи з економічної серії Mosaic та закінчуючи розетками елітної серії Sagane.
#