ОК-net

ОК-net
Відкрите акціонерне товариство «Одеський кабельний завод «Одескабель» є єдиним в Україні спеціалізованим підприємством із випуску кабельно-провідникової продукції для телекомунікацій та входить до групи провідних підприємств із виробництва кабельно-провідникової продукції у країнах СНД.
 
Висока якість продукції, що виробляється ВАТ «Одескабель», підтверджується випробуваннями в міжнародних спеціалізованих лабораторіях, а також впровадженням у рамках системи менеджменту якості міжнародних стандартів:
  • ISO 9001:2000 – розробка та виробництво кабельно-провідникової продукції;
  • ISO 14001:1996 – системи менеджменту навколишнього середовища,
  • OHSAS 18001:1999 та SA 8000:2001 - системи менеджменту промислової безпеки та соціальної відповідальності.
ВАТ «Одескабель» сьогодні є єдиним виробничим підприємством в Україні, яке запровадило та застосовує всі перелічені стандарти. "Одескабель" випускає як традиційні, так і новітні кабельні системи.
 
Сучасне обладнання, технологія, що вдосконалюється, підтверджений професіоналізм фахівців – ось візитна картка підприємства сьогодні. ВАТ «Одескабель» впевнено дивиться у майбутнє та бере активну участь у побудові сучасного інформаційного суспільства, як в Україні, так і за її межами. Його постійними клієнтами вже багато років є всі провідні оператори зв'язку в Україні – «Укртелеком», «Транстелеком», «UMС», «Київстар», а 20-40% продукції поставляється на експорт, насамперед до країн СНД та Європи.
#