Hanwha Vision

Hanwha Vision
Компанія Hanwha Vision (раніше Samsung Techwin) вже понад 30 років лідирує у світовій індустрії відеоспостереження, пропонуючи високоякісне обладнання та передові рішення для побудови комплексних систем безпеки, шляхом інтеграції штучного інтелекту та хмарних технологій у свої провідні продукти.
 
Розробки Hanwha Vision в галузі систем охоронного відеоспостереження багато років застосовуються в різних сферах бізнесу, а також на об'єктах адміністративного та громадського призначення. Вони допомагають у вирішенні питань забезпечення контролю доступу, виявлення порушень та нештатних ситуацій, охорони та збереження майна, підтримки безпеки у ​​великих та малих містах, на об'єктах транспортної, промислової та військової інфраструктури, в університетах, школах та дитячих садках.
 
Мета Hanwha Vision —  надавати зображення найвищої якості, максимальну продуктивність систем зберігання та обробки даних, зручність, безпеку та комфорт при роботі з апаратним та програмним забезпеченням. Hanwha Vision постійно інвестує в нові дослідження та розробки, намагаючись бути найкращим постачальником рішень у галузі безпеки на глобальному рівні.
 
Сфера діяльності. Новаторські технології цифрового відеоспостереження та комплексні рішення для побудови ріноманітних систем безпеки. Провідні у світі технології проектування оптичних пристроїв, виробництва обладнання та обробки зображень. Використовуючи передові технології проектування, виробництва обладнання та обробки зображень, компанія створила повну лінійку продуктів для відеоспостереження від камер та пристроїв зберігання даних, до інтегрованого управління системами та інтелектуального програмного забезпечення аналізу відео.
 
Технології оптики та обробки зображень світового класу
Передові технології обробки зображень, включаючи об'єктиви, оптичні системи, запатентовані технології візуалізації та розроблені компанією системні чіпи SoC.
 
Інтелектуальна відеоаналітика та комплексні технології безпеки
Виявлення осіб у кадрі, подій, запобіжний захист від злому та захист конфіденційності.
 
Високонадійні виробничі технології та обладнання
Hanwha Vision працює з дотриманням всіх процесів перевірки, тестування від розробки до продажу продукту для забезпечення найвищого рівня надійності. Команда контролю якості ретельно перевіряє всі продукти та надає такі звітні дані, як середній час між відмовами (MTBF), що визначають термін служби продукту.
 
Комплексні системи контролю та підтримки
Сувора система забезпечення якості спільно з дочірніми компаніями та дистриб'юторами: екологічно чисті продукти суворо відповідають європейським екологічним стандартам (RoHS), допомагаючи створити здорову екосистему.
 
 

#