Vezha

Vezha

Система VEZHA безперервно проводить моніторинг записів з камер відеоспостереження та аналізує дані щодо потенційно небезпечних ситуацій, на які потрібно швидко реагувати. Крім цього, система здатна розпізнавати особи в потоці, аналізуючи кадри в реальному часі та зіставляє їх з базою пошуку, детектувати працівників без каски на підприємствах та приватних об'єктах, аналізувати час та тип об'єкта в зоні, виконувати управління шлагбаумом та визначати місця паркування. Установка системи можлива у двох варіантах: standalone версія або версія, інтегрована з Milestone. Має зручний розширений функціонал та гнучку кастомізацію для рішень урядового рівня (понад 1000 камер).
 

ПЕРЕВАГИ

Самонавчання
Нейросеть постійно вдосконалюється на основі тих даних, які до неї надходять.
 
Гнучкість
Набір модулів можна вибрати в залежності від потреб та сфер діяльності вашої організації, компанії.
 
Захищеність
Ми не передаємо дані клієнтів стороннім користувачам та не зберігаємо їх у себе на серверах.
 
Сучасність
Більше ніяких складних рішень та заплутаних інтерфейсів. Все мінімалістично та лаконічно – і всі дані у вас «як на долоні».
 
Масштабованість
Від приватної компанії з кількома десятками співробітників до житлового району чи цілого міста.
 
Кросплатформеність
Незалежно від того, відкриваєте систему на ноутбуці, комп'ютері, смартфоні або отримуєте оповіщення на email або по SMS – дані потрапляють до вас у зручному форматі та в режимі реального часу.
 

РІШЕННЯ

Для безпечного міста/району
За допомогою профільного рішення на основі системи VEZHA від компанії Incoresoft місто здатне підвищити рівень безпеки найвіддаленіших районів, упорядкувати ситуацію на дорогах у центрі та на в'їзді/виїзді з міста, де панує інтенсивний трафік. Також використання модулів VEZHA дозволяє запобігти угону транспортних засобів та знизити кількість нерозкритих злочинів з використанням транспорту; зробити більш ефективним розшук дітей та дорослих у разі зникнення чи скоєння правопорушень; підвищити швидкість розкриття злочинів та створити безпечне середовище для мешканців.
 
Для державних установ
Розпізнавання осіб та аналіз трафіку допоможуть держслужбовцям ефективніше надавати доступ громадянам до державних послуг, замінити звичайну пропускну систему, яка використовує пластикові картки, та зменшити черги та скупчення людей у ​​холах. Крім того, пошук по особам та моніторинг паркування, які також доступні в рамках системи VEZHA, дадуть можливість запобігти правопорушенням та зробити середовище державних установ максимально захищеним від злочинів, тероризму та вандалізму.
 
Для освітніх установ
Безпека наших дітей та молоді – одне з найважливіших завдань. Батьки, які відправляють дітей до школи, коледжу чи дитячого садка, хочуть бути впевненими, що їхнім дітям нічого не загрожує, що на територію не зможе потрапити злочинець, який здатний викрасти майно чи самих дітей. Саме тому розробники VEZHA подбали про низку функцій, які роблять цю систему вкрай необхідною для освітніх закладів як дошкільної освіти, так і шкіл і навіть університетів. Розпізнавання осіб та пошук по базі допоможуть виявити та знешкодити особи, яким заборонено перебувати поряд зі школами та дитсадками. Також допуск на територію освітньої установи з розпізнавання осіб — хороша альтернатива звичайним перепусткам та вахтерам: ніхто, крім дітей та їхніх батьків, не зможе пройти всередину. А модуль для аналізу трафіку та фіксації скупчення людей може запобігти бійкам, хуліганським витівкам або іншим дрібним дисциплінарним правопорушенням на території школи чи університету.
 
Для комерційних компаній
Інфраструктура будь-якого бізнесу знаходиться в зоні ризику: вандали та хулігани, зловмисники, які хочуть проникнути на закрите паркування або в офіс, порушники правил паркування біля вашого офісу. Щоб усі ці ризики перестали бути головним болем для вашого бізнесу, слід скористатися модулями VEZHA. А розпізнавання осіб співробітників може стати ідеальною заміною вже застарілої системи магнітних перепусток для доступу до офісу. VEZHA оптимізує витрати на обслуговування бізнес-процесів та допомагає заробляти більше. З нею ви зможете вести облік покупців чи відвідувачів та аналізувати трафік у вашому торговому, офісному чи розважальному центрі. Крім того, VEZHA дає можливість уникнути появи черг та скупчень людей. У ній зібрані всі інструменти, які зроблять середовище максимально комфортним, ефективним та захищеним для ваших співробітників, гостей та партнерів.
#