Одескабель

Одескабель
ВАТ «Одескабель» — один із лідерів промисловості України та найбільший вітчизняний виробник кабелів та рішень для телекомунікацій.
 
За обсягами виробництва та якістю телефонного, силового та волоконно-оптичного кабелю Одеський кабельний завод лідирує на ринках країн СНД.
 
Продукція та система менеджменту підприємства повністю відповідають міжнародним та європейським нормам та стандартам, що підтверджується численними міжнародними та українськими сертифікатами якості:
  • ISO 9001:2000 – розробка та виробництво кабельно-провідникової продукції;
  • ISO 14001:1996 – системи управління навколишнього середовища;
  • OHSAS 18001:1999 та SA 8000:2001 – системи менеджменту промислової безпеки та соціальної відповідальності.

ВАТ «Одескабель» – один із небагатьох виробників СКС, представлених в Україні, який пропонує рішення одразу у двох різних цінових сегментах:

  • СКС OK-net повністю відповідає міжнародним вимогам і за своїми характеристиками не поступається рішенням від відомих виробників; водночас – це бюджетне рішення категорії 5е для тих замовників, у яких питання ціни при виборі СКС є пріоритетним.
  • СКС OK-NET Premium – абсолютно нове рішення категорій 5е та 6, яке призначене для вимогливих замовників та забезпечує неперевершені електричні характеристики, забезпечує максимальну швидкість монтажу системи, розширені можливості щодо подальшого адміністрування та відрізняється привабливим дизайном.

Усі рішення СКС забезпечуються 25-річною гарантією від ВАТ "Одескабель", компанії, яка успішно працює на ринку вже протягом 50 років.

#