Hanwha Techwin

Hanwha Techwin
Розробки Hanwha Techwin в галузі систем охоронного телебачення багато років застосовуються в різних сферах бізнесу, а також на об'єктах адміністративного та громадського призначення. Вони допомагають у вирішенні питань забезпеченні контролю доступу, виявлення порушень режиму об'єктів та виявлення нештатних ситуацій, забезпеченні безпеки та збереження майна людей у ​​великих та малих містах, на об'єктах транспортної, промислової та військової інфраструктури, університетах, школах та дитячих садках.
 
Мета Hanwha Techwin —  надавати зображення найвищої якості, максимальну продуктивність систем зберігання та обробки даних, зручність, безпеку та комфорт преміального рівня при роботі з апаратним та програмним забезпеченням. Hanwha Techwin постійно інвестує в нові дослідження та розробки, намагаючись бути найкращим постачальником рішень у галузі забезпечення максимальної безпеки на глобальному рівні. Сфера діяльності Новаторські технології цифрового відеоспостереження та повні рішення для забезпечення безпеки! Провідні у світі технології проектування оптичних пристроїв, виробництва обладнання та обробки зображень З моменту випуску першої камери відеоспостереження в 1990 Hanwha Techwin веде цей бізнес протягом останніх 30 років. Використовуючи передові технології проектування, виробництва обладнання та обробки зображень, компанія створила повну лінійку продуктів відеоспостереження від камер та пристроїв зберігання даних до інтегрованого управління системами та інтелектуального програмного забезпечення аналізу відео. І зараз ми не прагнемо спочивати на лаврах, а хочемо стати лідерами ринку Південної Кореї та залишити свій слід на світовому ринку обладнання для відеоспостереження.
 
Компанія Hanwha Techwin прагне надавати комплексні рішення безпеки світового класу, адаптовані до різноманітних потреб наших клієнтів, таких як обладнання високого дозволу та інтелектуальні технології, які можуть запобігати злочинам та ефективно відповідати появі нових технологій.
 
Технології оптики та обробки зображень світового класу
Основні технології, включаючи об'єктиви, оптичні системи, обробку зображень, запатентовані технології візуалізації та розроблені компанією системні чіпи SoC.
 
Інтелектуальна відеоаналітика та комплексні технології безпеки
Виявлення осіб у кадрі, подій, запобіжний захист від злому та захист конфіденційності.
 
Високонадійні виробничі технології та обладнання
Hanwha Techwin працює з дотриманням всіх процесів перевірки від розробки до продажу продукту для забезпечення найвищого рівня надійності. Наша команда контролю якості ретельно перевіряє всі продукти та надає такі звітні дані, як середній час між відмовами (MTBF), що визначають термін служби продукту.
 
Комплексні системи контролю та підтримки
Сувора система забезпечення якості спільно з дочірніми компаніями та дистриб'юторами: наші екологічно чисті продукти суворо відповідають європейським екологічним стандартам (RoHS), допомагаючи створити здорову екосистему.
 
 

#